CONCEPT BUNGALOW
GERİ
Zeytin ağacının kutsallığına inanılır. Bu yaz parlak mermerlerle kaplı beton bloklar arasında değil bahçemizdeki 35 zeytin ağacının arasında huzur bulun

Karşıda Midilli Adası, önünde akvaryum gibi berrak bir deniz, arkada efsanevi Kaz Dağları... Kısaca ne ararsanız var burada!
Rezervasyon

Concept Bungalow Camping Rest

Şehrinizin karmaşası ve kalabalığından kaçmak, dünya üzerindeki en kaliteli oksijenin bulunduğu Kaz Dağları'nın eteklerine, tarihi Assos Bölgesinde, Küçükkuyu'ya 10 km. mesafedeki zeytin ağaçlarının arasında 3 buçuk dönüm arazi üzerine kurulmuş bungalowlarımıza gelmeye ne dersiniz?

Tüm bungalowların kendine ait bağımsız alanları oluşturulmuştur. Kimse diğer aile alanına giremeyecek şekilde düzenlenmiştir. Her bungalow için barbekü ve ekipmanları tahsis edilmiştir. Herkesin kahvaltısı gerekli hijyen şartları sağlanarak odasına servis edilecektir.

Tam pansiyon konaklayan misafirlerimizin, öğle ve akşam yemekleri de hijyen şartları sağlanarak odalarına servis edilecektir.

Odasından ayrılmak istemeyen misafirlerimiz için, gün içinde bireysel önlemlerini alan personelimiz tarafından market, eczane vb. alışveriş ihtiyaçları karşılanacaktır.

Tesis içi kullanım alanı ve sahil yürüyüş alanımız yeteri kadar geniş olup, belirli saatlerde (ailelerin talebine göre farklı saat dilimlerinde) yürüyüş ve etkinlik için kullanılabilecektir.